خالدنیوز خالدآباد

پوشش اخبار شهرستان نطنز

خالدنیوز خالدآباد

پوشش اخبار شهرستان نطنز

خالدنیوز خالدآباد

شهر زیارتی تاریخی خالدآباد یکی از شهرهای زیبا و کویری بخش امام زاده از توابع شهرستان نطنز می باشد . این شهر اولین شهر در ایران است که گواهینامه ی زیست محیطی یورو 14001 را به خود اختصاص داده است . این شهر هنرپرور که به شهر صدا نیز شهره است هنرمندان بزرگی در عرصه ی موسیقی به ایران و جهان معرفی کرده است . استاد ایرج و استاد مهدی خالدی از مفاخر هنر موسیقی خالدآبادی هستند . وجود بارگاه ملکوتی امام زاده آقا علی عباس در 8 کیلومتری این شهر بر معنویت آن افزوده است . چهل دختران حامی امام زاده خالدآبادی بوده اند و در روایات معتبر نقل شده است که پس از شهادت این بزرگوار در منطقه ی گود ریگ خالدآباد به دستور مامون عباسی , شیرزنان خالدآباد کمرهمت بسته اند تا همچون زنان بنی اسد که افتخار تدفین ابدان مطهر شهدای کربلا را در کارنامه ی خود دارند افتخار تدفین پیکر مطهر امام زاده آقا علی عباس را به کمک مردان رشیدشان در کارنامه ی خود برای همیشه ی تاریخ ثبت و ضبط نمایند . زبان مردم خالدآباد تات می باشد که قدیمی ترین زبان اصیل ایرانی است . خالدآباد بیش از هشتاد اثر تاریخی دارد که تنها 6 اثر به ثبت میراث فرهنگی رسیده است . تپه های باستانی مسی و ابوذر قدمتی 6 هزار ساله دارند .

آخرین نظرات
نویسندگان

۱۷ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

۳۱
تیر

حسن کاظمی کاندیدای شورایاری محله ی هفت چنار نهران


 • خالدنیوز خالدآباد
۳۱
تیر

سرکار خانم فهیمه کاظمی خالدآبادی کارشناس ارشد مدیریت mba با کد 187 برای شورایاری محله ی هفت چنار تهران اعلام آمادگی نموده است . از همشهریان عزیز شهرستان نطنز که ساکن تهران هستند تقاضا می شود برای انتخاب این فرهیخته ی خالدآبادی مساعدت فرمایند .

 • خالدنیوز خالدآباد
۳۰
تیر

برای دیدن این کلیپ روی نام هنرمند کلیک بفرمائید


فاطمه حمامی

 • خالدنیوز خالدآباد
۳۰
تیر

برای دیدن این کلیپ روی نام این هنرمند معلول نقاش کلیک بفرمائید


فاطمه حمامی

 • خالدنیوز خالدآباد
۲۹
تیر


این اقامتگاه در شهر خالدآباد - بلوار بسیج - خیابان شهید شاکری - جنب مسجد حجه ابن الحسن (عج) قرار گرفته است . و توسط آقای احمد عربی با هزینه ی شخصی مرمت و بازسازی شده است و جهت اقامت در اختیار گردشگران قرار دارد . برای رزرو با شماره ی 09133637020 (سعیدی) تماس حاصل فرمائید .

برای دیدن عکس ها به ادامه ی مطلب بروید

 • خالدنیوز خالدآباد
۲۹
تیر

دیدار رئیس ارشاد اسلامی با رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز به منظور انجام فعالیت ها و برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی وهنری با اداره بهزیستی شهرستان نطنز نشستی با رئیس این اداره برگزار شد.

 • خالدنیوز خالدآباد
۲۹
تیر

امضای تفاهم نامه فرهنگی مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره بازداشتگاه نطنز در راستای توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری برای زندانیان، با حضور روسای ادارات بازداشتگاه و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در اداره بازداشتگاه شهرستان نطنز،تفاهمنامه ای منعقد گردید .

 • خالدنیوز خالدآباد
۲۹
تیر

امسال ۱۶ واحد مسکونی مهر بهاران شهر بادرود تحویل مددجویان متقاضی شده است.

تحویل 16 واحد مسکونی مهر بهاران شهر بادرود به مددجویان

به گزارش خالدنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۵۳ نفر از مددجویان در سه ماه اول امسال از دیگر فعالیت های بهزیستی شهرستان در سه ماه گذشته بوده است.

محمد حسین قربانی افزود: مشارکت با اداره زندان های شهرستان در آموزش های اجتماعی خانواده های زندانیان و مشارکت با نیروی انتظامی نطنز در شناسایی معتادان متجاهر و ساماندهی کمپ های ترک اعتیاد نطنز، از دیگر برنامه های اجرا شده بهزیستی نطنز طی ۳ ماه اول سال جاری است. 

 • خالدنیوز خالدآباد
۲۵
تیر

سید دانیال بنی هاشمی خالدی کارشناس ارشد حقوق و از فرهیختگان شهر خالدآباد می باشد . سید دانیال فرزند ارشد آقای سید دخیل بنی هاشمی خالدی است . سید دخیل 14 سال فرمانده پایگاه بسیج میثم بوده است . و سه دوره عضویت در شورای اسلامی شهر خالدآباد را در کارنامه دارد  و فی الحال نیز نایب رئیس شورای اسلامی می باشد .

مقاله ی حقوقی زیر یکی از آثار منتشر شده توسط سید دانیال بنی هاشمی خالدی است .


 • خالدنیوز خالدآباد
۲۳
تیر

این غزل در پائیز 86 و فی البداهه در جلسه ی جشن امام رئوف توسط آقای حسن سعیدی خادم خالدی سروده شده است :

هست میلاد گرانقدر رضا ، شاه هدی 

بلبلان رقص کنان چهچهه زن پر ز نوا

خرّم از یمن وجودش همه ی دشت و دمن

گوئیا فصل بهار است به هنگام شتا

آنکه ثامن به حجج هست و شه کشور دل

راضی حکم خداوند و مسمّی به رضا 

آستان حرمش مأمن هر فرد غریب

ضامن آهو و سلطان غریب الغربا

مشهدش کعبه ی آمال همه تا به ابد

خاکبوس حرمش ماه به هنگام مساء

اختر و ماه و خور و جمله تمام افلاک

در طرب زآمدنش جمله به صد شور و نوا 

ما چو جن و ملِک و اِنس خوش از آمدنش

دست بالا و نمائیم همی شکر خدا 

2/9/86

 • خالدنیوز خالدآباد
۱۹
تیر


حسن #نوریان وارد گود #انتخابات می شود!
حسن نوریان از مدیران دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر  که در واپسین روز تبلیغات از ادامه رقابت انصراف داد ، امروز در مورد احتمال ثبت نام در انتخابات سالجاری گفت:
خوشبختانه منطقه ما مملوّ از نیروهای شایسته و توانمند برای ایفای نقش وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی است و از این جهت هیچ جای نگرانی برای همشهریان عزیز وجود ندارد .
وی گفت : تاکنون برخی از فعالان سیاسی ، جوانان و اقشار مختلف از بنده برای شرکت در انتخابات پیش رو دعوت نموده اند که  ضمن تشکر از حُسن نیّت ایشان ، معتقد هستم در این خصوص نیازمند مشورتهای بیشتر و ارزیابی دقیق تر از شرایط منطقه هستم .
وی که با بیان مطالب فوق احتمال کاندیداتوری خود را رد نکرد ، با ابراز تاسف از درگذشت دکتر صفاری نطنزی ، شخصیت نماینده سابق را فرهیخته ، معتدل ، با تجربه و توانمند توصیف کرد.

 • خالدنیوز خالدآباد
۱۷
تیر

انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت مرحومه ی مغفوره شادروان اشرف آغا بنی هاشمی متعلقه ی مرحوم حاج عباس سعیدی جهانگرد و خواهر برادر ارجمند سید دخیل بنی هاشمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم ، مراسم تشییع و تدفین متعاقبا به اطلاع خواهد رسید 

 • خالدنیوز خالدآباد
۱۲
تیر

 • خالدنیوز خالدآباد
۰۵
تیر


دکتر مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی بر اثر سرطان دستگاه گوارش پس از یک دوره کوتاه بستری، در بیمارستان نیکان تهران درگذشت.

تکلیف کرسی نطنز پس از فوت دکتر صفاری؟

▪️طبق تبصره سه ماده 8 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی چنانچه به علت فوت، استعفا و یا هر علت دیگر، حوزه انتخابیه‌ای یک یا چند نماینده خود را از دست بدهد، وزارت کشور مکلف است ظرف مدت هفت ماه پس از تاریخ اعلام آن توسط مجلس شورای اسلامی با هماهنگی شورای نگهبان انتخابات را در حوزه مربوطه برگزار نماید.
▪️به نظر می رسد با توجه به برگزاری انتخابات آتی مجلس در اسفند ۹۸، حوزه انتخابیه نطنزو قمصر  تا اواخر بهار سال ۹۹ فاقد نماینده در مجلس خواهد بود.

 • خالدنیوز خالدآباد
۰۳
تیر


💐 زمین بر بلوار امام رضا(ع)شهر بادرود

-متراژ 9/50*8/40 (80مترمربع)

-دارای جواز

-دارای سند تک برگی

☎️شماره تماس: 09909643713

 • خالدنیوز خالدآباد
۰۳
تیر

یک باب منزل مسکونی دویست متری که صدوبیست متر زیر بنا
داری کابینت ام دی اف ،دستگاه اب تصفیه،دوخوابه با کولر ابی ،حیاط موزایک وسرامیک مجهز ..واقع درشهر خالداباد محله ی توده ، جنب حسینیه ی مرکزی شهر خالدآباد اجاره داده می شود . 


اجاره داده شد 
شماره تماس.۰۹۱۲۶۹۴۲۲۴۹
رمضانی

 • خالدنیوز خالدآباد
۰۳
تیر

⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️

والده ی ماجده ی شهید والا مقام #شهیدرضاکمالی ، مرحومه ی مغفوره #حاجیه_خانم_فاطمه_اسفندیاری همسر مرحوم حاج عباس کمالی دار فانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت .
مدیریت و هیئت تحریریه ی رسانه ی خالدنیوز ضایعه ی وارده را  به خاندان عزادار کمالی و وابستگان تسلیت عرض می نماید .

مراسم تشییع پیکر مرحومه ی مغفوره ام الشهید رضا کمالی ، حاجیه خانم فاطمه اسفندیاری، دوشنبه ساعت ۱۸و۳۰دقیقه رسمی از مقابل منزل ایشان واقع در خیابان امام حسین ع جنب پارک گلستان، به سمت گلزار شهدا برگزار میگردد، ومراسم ختم روز سه شنبه ساعت ۱۷و۳۰الی ۱۹در حسینیه مرکزی خالدآباد منعقد خواهد گردید .

 • خالدنیوز خالدآباد